NOVINKY Sunlight 2020

NOVINKY Sunlight 2020

Sunlight - modelová řada V

Sunlight se vrhnul po hlavě do vestaveb, které jsou stále oblíbenější (vestavby Cliff). Vedle vestaveb však přichází s něčím, co leží někde mezi klasickou obytnou nástavbou a vestavbou. Mluvíme o třídě V, nástavbě s rozměry vestavby. (konkurent Dethleffs - Globebus). 

Tato kompaktní modelová řada přichází hned s dvěma půdorysy: V60 a V66.

Sunlight V 60

Svou délkou do 6 m, šířkou 214 cm a výškou 271 cm by mohl konkurovat vestavbě. Model ideální pro 2+1 s příčnými zadními lůžky a možností přestavby nouzového lůžka z předního sezení. Podvozek klasicky Fiat, motorizace Fiat 2,3l (120 PS), oproti původnímu modelovému roku již AdBlue.

Sunlight V 66

Podvozek taktéž Fiat, liší se pouze délkou 665 cm, která je dána uspořádáním zadních jednolůžek, které jsou oproti kratšímu kolegovi podélná s možností přestavby na dvojlůžko. V 66 ideální pro 2+1.

Pakety

Pakety se podobají vestavbám Cliff, v nabídce Basic a Chassis Paket. Stejné jsou i potahy, v nabídce Maui Beach a Gold Coast. 

Díky svým rozměrům se třída V stává ideálním společníkem na delší cesty.

Sunlight T/I 67 S - nový půdorys

Sunlight představuje zcela nový Layout s délkou do 7 m.

Činí tak jak ve verzi polointegrované, tak ve verzi integrované. Oproti původní oblíbené verze T67 (stále v nabídce) je zkrácen z původních 735 cm na délku do 7m.

Ve zkrácených verzích je tak lednice přesunuta naproti, vedle dveří a dochází ke zúžení kuchyňské spodní skříňky (tady vzniká šikovný odkládací prostor např. na kávovar). Vzhled koupelny zůstává zaschován, sprcha společná s umyvadlem a toaletou.

V polointegrované verze T 67 S lůžko stahovací volitelné lůžko v přední části vozu již zasahuje do dveří. V původní verzi T 67 Hubbett nezasahoval do dveří.

Zadní podélná jednolůžka v obou verzích I/T zůstávají zachována jako v původním modelu T 67, v nabídce také přestavba jednolůžek na dvojlůžko.

Sunlight Edice XV. - obytné vozy

Sunlight k 15. letému výročí vzniku vytvořil limitovanou edici, která je k dispozici ve dvou půdorysech: T 68 a T 69 L.

Speciální edice obsahuje:

Sunlight Edice XV. - vestavby

Sunlight k 15. letému výročí vzniku vytvořil limitovanou edici, která je k dispozici ve všech nabízených layoutech vestaveb (Cliff 540, 600, 601, 640)

Speciální edice obsahuje: