NOVINKY Dethleffs 2020

NOVINKY Dethleffs 2020

Fiat Ducato - změna motoru

Mercedes- Benz Sprinter VS30

Iveco Daily

Globeline - podvozek Mercedes-Benz Sprinter

Model T 6613 EB je nástavbou do 7 metrů délky (přesněji 696 cm), 2,33m šířky a 3 m výšky.  Podvozek Mercedes Sprinter disponuje výkonem 143 koňských sil. (základní výbava). V příplatcích je možné doobjednat 4-válec s 163 PS a 6-ti válec s 190 PS ve spojení se 7G-Tronic automatickou převodovkou. Další z několika vychytávek z dílny Mercedes je funkce Keyless.

Nástavba

Šířka vstupních dveří nástavby 70 cm je u Dethleffsu už samozřemostí, stejně tak otoče předních sedaček a dvoje dveře garáže s plošnou doložností 150 kg. Základní výbava koupelny čítá černou desku s umyvadlem a koupelnové doplňky (držák na toaletní papír, na kartáčky, mýdlo.) Ložnice nabízí postele s dřevěným roštem a 7-mi zónovými matracemi.  Pro provoz v zimě jistě přijdou vhod vyhřívané a izolované nádrže na čistou a odpadní vodu a vyhřívaná garáž. Třešničkou na dortu jsou pak detaily jako osvětlený baldachýn s bodovým osvětlením ve dveřích nástavby a osvětlené chromované madlo ve vstupu. 

Interiér vozu

Interiér vozu nese čisté bílé linie nápadně se podobající modelové řadě Trend v Design Paketu (dekor: Virginia Eiche). Základní model disponuje zadními podélnými jednolůžky s možností příplatkové přestavby na velké dvojlůžko. V příplatcích dále nalezneme možnost přidání elektrické spouštěcí postele (Hubbettu). Koupelna umístěná vlevo ve směru jízdy je spojená s toaletou, v pravé části naproti koupelně nelezneme kuchyňský kout s velkou lednicí a tříhořákovým vařičem. Ve standartní výbavě vozu lze topit Combi 6, v doplňkové výbavě lze zaměnit za ALDE teplovodní topení.

Pakety

Klasickými stálicemi jsou Family Paket a Chassis Paket - Mercedes. Pro pohodlnější jízdu Dethleffs zařadil Assistent Paket Mercedes, který nabízí automatickou převodovku s funkcí Hold, adaptivní tempomat, aktivní asistent jízdy v pruzích, asistent sledování pozornosti, aktivní brzdový asistent, dešťové senzory, asistent potkávacích světel a další...

Pro jedinečný vzhled vozu je v nabídce Style Paket Mercedes, který nabízí karoserii vozu v černé metalíze, nárazník a boční lištu lakovanou do barvy vozu, chromovanou mřížku chladiče, nástavbu ve stříbrné barvě a rámová okna.

Přívěsy C´GO-UP

Dethleffs vyslyšel naše prosby a přidal do modelové řady přívěsů C´go 2 zástupce se spouštěcí postelí: C´go 465 KR a C´go 525 KR. Výhodou těchto modelů je úspora místa a nabídka 6-7 spacích míst.

Oba modely těchto přívěsů nabízí velké dvojlůžko v podobě Hubettu a palandy, další možnost spaní vzniká rozložením sezení. Oba tyto modely jsou jednoosé přívěsy s hmotností do 1500 kg (u kratšího) a 1600 kg (u delšího). Pakety jsou stejné jako u klasických modelů C´go (Sicherheits a touring Paket).