Dethleffs Globetrail FORD

Dethleffs Globetrail je víc než jen přestavěná dodávka.

Je to váš mobilní dům, kde můžete pohodlně bydlet na cestách.

Za posledních 17 let bylo v Isny ​​​​navrženo, vyvinuto a vyrobeno více než 55 000 městských obytných vozů a obytných vozů. Teď přišel čas na naše vlastní.

Proto Dethleffs se svými dlouholetými zkušenostmi postavil obytný vůz, který vás nadchne promyšlenými detaily, moderním prostředím a obzvláště rozsáhlou výbavou k výročí 90 let – samozřejmě ve známé kvalitě Dethleffs.

Dethleffs přichází s nabídkou jednoho půdorysu s příčnými lůžky. Jeho velkou odlišností od dalších vestaveb je jeho možnost přestavby dvojlůžek na jednolůžko a tím i zvětšením sprchové plochy. 

Tato zvětšená koupelnová plocha také současně poskytuje větší obytný prostor.

Jubilejní výbava k oslavě 90 let

GLOBETRAIL 590 C
.
Maximální hmotnost 3500 Kg
Míst pro spaní: 2-3

.

 

Highlights

Design

Vysoce kvalitní látky, vkusné barevné kombinace a tradiční kvalitní zpracování dělají z Globetrail opravdového Dethleffse. Rámová okna jsou součástí 90leté edice.

Světlý design vestavby opticky zvětšuje její prostor. Deska stolu lze složit a rozložit, podle potřeby. 

Samozřejmostí jsou otoče předních sedadel.

Prostorná kuchyně

Velkým plusem kuchyně je prodloužení pracovní desky, která zasahuje do širokého vstupu. Poskytuje tak dostatečnou pracovní plochu, která je v obytných vozech částo opomíjenou komoditou. Ve vstupu najdeme lednici s objemem 84 l,  tu lze pohodlně otevřít jak zevnitř tak zvenčí díky 180º úhlu otevření. Na pracovní desce najdeme 2-plotýnkový vařič a dřez kryté odděleným skleněným víkem. Bezúchytové zásuvky nabízejí dostatek úložného prostoru a lze jej snadno otevřít zevnitř i zvenku.

Spánek

Každý, kdo je na cestách, se nechce obejít bez pohodlí. Pohodlná, prostorná postel vyrobená z kvalitních materiálů zajistí opravdovou relaxaci.

Manželská postel je vybavena dotykovými integrovanými světly.

Ergonomické kvalitní talířové pružiny se individuálně přizpůsobí páteři.

Samozřejmostí je skládací lamelový rošt pro snadnou přestavbu z postele na úložný prostor.

Možnost použití samostatné postele: i když je prostorný sprchový kout rozšířen, lze postel bez problémů používat ve verzi pro jednu postel a s velkou ložnou plochou.

Přestavba lůžek v sedací části na další postel s plochou na spaní 168x101/78 cm.

Koupelna

Inovativní komfortní koupelna

V několika jednoduchých krocích se z prostorné boční koupelny stane prostorná, světlem zaplavená sprchová oázaMísto dveří zajistí soukromí praktická roleta. Výklopná tabule se vzhledem matného skla propouští jasné denní světlo.

Čistá svoboda pohybu v obývacím prostoru i v koupelně díky možnosti přestavět sprchový kout.

Výhody: