Dethleffs Globetrail

Obytné vestavby pro aktivní lidi, kteří se nebojí objevovat.

VESTAVBY jsou čím dál více populárnější a poptávka po nich se každý rok zvyšuje.

Právě proto Dethleffs představuje svůj první "Camper Van" pod vlastní značkou! Za posledních 17 let bylo v Isny ​​​​navrženo, vyvinuto a vyrobeno více než 55 000 vestaveb. Teď přišel čas na naše vlastní.

Proto nyní Dethleffs se svými dlouholetými zkušenostmi navrhl obytný vůz, který vás nadchne obzvlášť rozsáhlou výbavou s tradicí 90 let - samozřejmě ve známé kvalitě Dethleffs. 

Pro první rok přichází s nabídkou 2 půdorysů, ty se liší pouze uspořádáním zadních lůžek.

GLOBETRAIL 600

Maximální hmotnost 3500 Kg
Míst pro spaní: 2-3

GLOBETRAIL 640

Maximální hmotnost 3500 Kg
Míst pro spaní: 2-3

 

Highlights

Design

Vysoce kvalitní látky, vkusné barevné kombinace a tradiční kvalitní zpracování dělají z Globetrail opravdového Dethleffse. Rámová okna jsou součástí 90leté edice.

Světlý design vestavby opticky zvětšuje její prostor. Deska stolu lze složit a rozložit, podle potřeby. 

Samozřejmostí jsou otoče předních sedadel.

Prostorná kuchyně

Velkým plusem kuchyně je prodloužení pracovní desky, která zasahuje do širokého vstupu. Poskytuje tak dostatečnou pracovní plochu, která je v obytných vozech částo opomíjenou komoditou. Ve vstupu najdeme lednici s objemem 84 l,  tu lze pohodlně otevřít jak zevnitř tak zvenčí díky 180º úhlu otevření. Na pracovní desce najdeme 2-plotýnkový vařič a dřez kryté odděleným skleněným víkem.

90 Years Paket

V rámci 90 letého výročí poskytuje Dethleffs celý paket: 90 Years Paket v rámci sériové výbavy, součástí Globetrail tedy jsou:

Fotografie