Globevan Trail

Nový městský karavan | Dethleffs na každý den..

Kromě četných vizuálních detailů zaujme model Globevan ve variantách Trail One a Trail Two praktickými druhými posuvnými dveřmi a mechanickým samosvorným diferenciálem na přední nápravě - takže budete vždy připraveni na výlety do terénu.

Pro všechny, kteří mají rádi výlety mimo vyšlapané cesty.

Highlights

GLOBEVAN TRAIL

Maximální hmotnost 3500 Kg
Míst pro spaní: 2-3 

 

Vybaveni na cestu

Pohodlí a bezpečnost

Ať už na šotolinových cestách nebo v každodenním městském provozu: Pokud rádi cestujete v obytném voze, oceníte moderní bezpečnostní a asistenční systémy i komfortní vybavení. Dethleffs Globevan zaujme i ve svých trailových verzích rozsáhlou standardní výbavou.

Výbava:

Obytný prostor

Obytný prostor Globevanu lze využívat jako odpočinkový salonek: díky lavici, otočným předním sedadlům a zvedací spací střeše je  v karavanu velkorysý obytný prostor.

Díky Airline systému lze spací lavici variabilně polohovat  a poskytne tak 140cm ložnou plochu.

Dva úložné boxy upevněné šrouby nabízejí v obytném voze dostatek místa pro uložení vybavení pro volný čas a další. Robustní boxy lze také použít jako stoličku mimo vozidlo.

4-3-2

Globevan Trail nabízí flexibilitu, kterou lze využít různými způsoby – ať už se dvěma až čtyřmi sedadly nebo jako prostor pro vše, co je potřeba vzít s sebou na vaše koníčky, stěhování nebo krátké výlety.

Spánek + vaření + sprchování

Zastavte se tam, kde je svět nejkrásnější: Ať už jde o spontánní prodloužený jednodenní výlet, prodloužený víkend v přírodě v okolí nebo dlouho očekávaný výlet do dalekých zemí: promyšlená řešení zajistí chvíle plné zábavy a relaxace v každé prostředí.